Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 165 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (87% явки) 5 Так 0 Ні 1 Утрималися 14 Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Анатолій Урбанський Одеська область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (100% явки) 12 Так 1 Ні 3 Утрималися 20 Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Вікторія Гриб Луганська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Сергій Магера Донецька область Ні
Микола Бабенко Київська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Валерій Зуб Чернігівська область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
фракція Батьківщина (63% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (89% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Піпа Львівська область Не голосували
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (96% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (80% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 25 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Федір Христенко Донецька область Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (93% явки) 14 Так 6 Ні 122 Утрималися 90 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Андрій Богданець Тернопільська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Олександр Горобець Київська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучер Харківська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Анна Скороход Київська область Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Павліш Херсонська область Ні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Ігор Васильєв Сумська область Не голосували
Ігор Васильковський Одеська область Не голосували
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Гайду Миколаївська область Не голосували
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Галушко Київська область Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Гурін м. Київ Не голосували
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олег Дунда Київська область Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Максим Зуєв Чернігівська область Не голосували
Володимир Іванов Херсонська область Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Касай Полтавська область Не голосували
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ковальчук Рівненська область Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Колюх Київська область Не голосували
Олена Копанчук Хмельницька область Не голосували
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Куницький Харківська область Не голосували
Михайло Лаба Закарпатська область Не голосували
Олексій Леонов Одеська область Не голосували
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Литвиненко Рівненська область Не голосували
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Марчук Хмельницька область Не голосували
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Не голосували
Павло Мельник Запорізька область Не голосували
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мурдій Кіровоградська область Не голосували
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Негулевський Миколаївська область Не голосували
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пасічний Миколаївська область Не голосували
Євген Пивоваров Харківська область Не голосували
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Пуртова м. Київ Не голосували
Вячеслав Рубльов Волинська область Не голосували
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Северин Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Соха Запорізька область Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко Одеська область Не голосували
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Степан Чернявський Одеська область Не голосували
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Не голосували
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Яцик Запорізька область Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (90% явки) 76 Так 7 Ні 126 Утрималися 172 Не голосували