Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 161 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (83% явки) 6 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Анатолій Урбанський Одеська область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (97% явки) 6 Так 0 Ні 6 Утрималися 23 Не голосували
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Так
Вікторія Гриб Луганська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Микола Бабенко Київська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Борис Приходько Чернігівська область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Євген Яковенко Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
фракція Батьківщина (58% явки) 7 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (89% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (96% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (86% явки) 9 Так 0 Ні 1 Утрималися 28 Не голосували
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Федір Христенко Донецька область Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (94% явки) 4 Так 109 Ні 67 Утрималися 54 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Бакумов Харківська область Ні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Ні
Мар'яна Безугла м. Київ Ні
Максим Березін Полтавська область Ні
Андрій Боблях Полтавська область Ні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Борзова Вінницька область Ні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Людмила Буймістер м. Київ Ні
Ігор Василів Тернопільська область Ні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Гевко Тернопільська область Ні
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Гузенко Сумська область Ні
Максим Дирдін Миколаївська область Ні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Дмитрук Одеська область Ні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Задорожній Сумська область Ні
Максим Заремський Чернівецька область Ні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Ні
Юрій Здебський Харківська область Ні
Максим Зуєв Чернігівська область Ні
Роман Іванісов Рівненська область Ні
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Камельчук Львівська область Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Геннадій Касай Запорізька область Ні
Костянтин Касай Полтавська область Ні
Богдан Кицак Житомирська область Ні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Ні
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Ковальов Херсонська область Ні
Сергій Колебошин Одеська область Ні
Олег Колєв Одеська область Ні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Копитін Миколаївська область Ні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Красов Харківська область Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кузнєцов Луганська область Ні
Олексій Кучер Харківська область Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Олексій Леонов Одеська область Ні
Олена Лис Чернівецька область Ні
Сергій Литвиненко Рівненська область Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Ні
Дмитро Любота Харківська область Ні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Ні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Марчук Хмельницька область Ні
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Ні
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Мовчан Полтавська область Ні
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Нальотов Полтавська область Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Ні
Марина Нікітіна Запорізька область Ні
Андрій Одарченко Харківська область Ні
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Пасічний Миколаївська область Ні
Максим Пашковський Вінницька область Ні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Ні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Ні
Орест Саламаха Львівська область Ні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Семінський Чернігівська область Ні
Олександр Скічко Черкаська область Ні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Соха Запорізька область Ні
Микола Стефанчук Хмельницька область Ні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Степан Чернявський Одеська область Ні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Ні
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Богданець Тернопільська область Не голосували
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Божик Чернівецька область Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Ігор Васильєв Сумська область Не голосували
Ігор Васильковський Одеська область Не голосували
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Гайду Миколаївська область Не голосували
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Грищенко Житомирська область Не голосували
Дмитро Гурін м. Київ Не голосували
Олександр Дануца Кіровоградська область Не голосували
Сергій Демченко Дніпропетровська область Не голосували
Олег Дунда Київська область Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Костюк Житомирська область Не голосували
Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кузьміних Житомирська область Не голосували
Олександр Куницький Харківська область Не голосували
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Не голосували
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Не голосували
Павло Мельник Запорізька область Не голосували
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Павло Павліш Херсонська область Не голосували
Євген Пивоваров Харківська область Не голосували
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Скороход Київська область Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Не голосували
Микола Тищенко м. Київ Не голосували
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко Одеська область Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Фріс Івано-Франківська область Не голосували
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Яременко м. Київ Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Всього (91% явки) 54 Так 109 Ні 74 Утрималися 146 Не голосували