Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 174 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (83% явки) 1 Так 0 Ні 2 Утрималися 16 Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Сергій Мінько Запорізька область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Анатолій Урбанський Одеська область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (94% явки) 5 Так 0 Ні 5 Утрималися 24 Не голосували
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Бабенко Київська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Борис Приходько Чернігівська область Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Штепа Запорізька область Не голосували
Євген Яковенко Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Павло Бакунець Львівська область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
фракція Батьківщина (63% явки) 4 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (89% явки) 11 Так 0 Ні 1 Утрималися 5 Не голосували
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (93% явки) 4 Так 0 Ні 2 Утрималися 35 Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (96% явки) 3 Так 36 Ні 104 Утрималися 95 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучер Харківська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Воронько Кіровоградська область Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Артем Дмитрук Одеська область Ні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Задорожній Сумська область Ні
Володимир Іванов Херсонська область Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кузнєцов Луганська область Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Литвиненко Рівненська область Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Павліш Херсонська область Ні
Максим Перебийніс м. Київ Ні
Тетяна Рябуха Сумська область Ні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мар'яна Безугла м. Київ Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Богданець Тернопільська область Не голосували
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Борзова Вінницька область Не голосували
Владислав Бородін Дніпропетровська область Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Людмила Буймістер м. Київ Не голосували
Вікторія Вагнєр Херсонська область Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Ігор Васильєв Сумська область Не голосували
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Грищук м. Київ Не голосували
Максим Гузенко Сумська область Не голосували
Дмитро Гурін м. Київ Не голосували
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олег Дунда Київська область Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Максим Зуєв Чернігівська область Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Камельчук Львівська область Не голосували
Геннадій Касай Запорізька область Не голосували
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Кицак Житомирська область Не голосували
Вікторія Кінзбурська Харківська область Не голосували
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ковальов Херсонська область Не голосували
Олександр Ковальчук Рівненська область Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кузьміних Житомирська область Не голосували
Олексій Леонов Одеська область Не голосували
Ганна Лічман Дніпропетровська область Не голосували
Георгій Мазурашу Чернівецька область Не голосували
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Не голосували
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мурдій Кіровоградська область Не голосували
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Пуртова м. Київ Не голосували
Вячеслав Рубльов Волинська область Не голосували
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Северин Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Скічко Черкаська область Не голосували
Анна Скороход Київська область Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Соха Запорізька область Не голосували
Андрій Стріхарський Черкаська область Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Фріс Івано-Франківська область Не голосували
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Не голосували
Степан Чернявський Одеська область Не голосували
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Не голосували
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Юрченко м. Київ Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Яременко м. Київ Не голосували
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Яцик Запорізька область Не голосували
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Куницький Харківська область Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (92% явки) 42 Так 36 Ні 114 Утрималися 197 Не голосували