Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 168 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (83% явки) 3 Так 0 Ні 2 Утрималися 14 Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Сергій Мінько Запорізька область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Анатолій Урбанський Одеська область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (92% явки) 3 Так 1 Ні 5 Утрималися 24 Не голосували
Микола Бабенко Київська область Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Вельможний Луганська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Валерій Зуб Чернігівська область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Сухов Луганська область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Євген Яковенко Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Павло Бакунець Львівська область Відсутні
Вікторія Гриб Луганська область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
фракція Батьківщина (58% явки) 0 Так 0 Ні 2 Утрималися 12 Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Мейдич Вінницька область Не голосували
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (89% явки) 0 Так 0 Ні 8 Утрималися 9 Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Рущишин Львівська область Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 12 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (93% явки) 6 Так 0 Ні 4 Утрималися 31 Не голосували
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (94% явки) 19 Так 13 Ні 113 Утрималися 90 Не голосували
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Андрій Богданець Тернопільська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучер Харківська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Ні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Артем Дмитрук Одеська область Ні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Ні
Володимир Іванов Херсонська область Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Павло Павліш Херсонська область Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мар'яна Безугла м. Київ Не голосували
Ірина Борзова Вінницька область Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Людмила Буймістер м. Київ Не голосували
Вікторія Вагнєр Херсонська область Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Ігор Васильєв Сумська область Не голосували
Ігор Васильковський Одеська область Не голосували
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гевко Тернопільська область Не голосували
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Гузенко Сумська область Не голосували
Дмитро Гурін м. Київ Не голосували
Максим Дирдін Миколаївська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олег Дунда Київська область Не голосували
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Заремський Чернівецька область Не голосували
Максим Зуєв Чернігівська область Не голосували
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Камельчук Львівська область Не голосували
Геннадій Касай Запорізька область Не голосували
Богдан Кицак Житомирська область Не голосували
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Не голосували
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ганна Лічман Дніпропетровська область Не голосували
Георгій Мазурашу Чернівецька область Не голосували
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Не голосували
Павло Мельник Запорізька область Не голосували
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Не голосували
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мурдій Кіровоградська область Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Пивоваров Харківська область Не голосували
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вячеслав Рубльов Волинська область Не голосували
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Северин Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Скічко Черкаська область Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Соха Запорізька область Не голосували
Андрій Стріхарський Черкаська область Не голосували
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любов Шпак Черкаська область Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Яременко м. Київ Не голосували
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Куницький Харківська область Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Яцик Запорізька область Відсутні
Всього (91% явки) 44 Так 14 Ні 134 Утрималися 192 Не голосували