Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 43 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (95% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (76% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (57% явки) 12 Так 0 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Магера Донецька область Так
Вадим Новинський Донецька область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Андрій Аксьонов Донецька область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (68% явки) 1 Так 0 Ні 12 Утрималися 4 Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антон Яценко Черкаська область Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (75% явки) 9 Так 0 Ні 4 Утрималися 2 Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (59% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (68% явки) 1 Так 1 Ні 13 Утрималися 15 Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (93% явки) 217 Так 0 Ні 1 Утрималися 9 Не голосували
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Так
Віталій Войцехівський Черкаська область Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Анатолій Гунько Чернігівська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Козир Херсонська область Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кострійчук обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Анастасія Ляшенко Полтавська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Тетяна Скрипка Сумська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Антон Швачко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Швець м. Київ Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Гузенко Сумська область Не голосували
Олександр Дануца Кіровоградська область Не голосували
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Куницький Харківська область Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Максим Заремський Чернівецька область Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (83% явки) 285 Так 1 Ні 31 Утрималися 36 Не голосували