Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 155 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (90% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (71% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Анна Скороход Київська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (48% явки) 9 Так 0 Ні 2 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Магера Донецька область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Андрій Аксьонов Донецька область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Вікторія Гриб Луганська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Артем Дмитрук Одеська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
фракція Батьківщина (44% явки) 5 Так 0 Ні 1 Утрималися 5 Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (70% явки) 7 Так 0 Ні 5 Утрималися 2 Не голосували
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (81% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (52% явки) 8 Так 0 Ні 2 Утрималися 13 Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (91% явки) 93 Так 1 Ні 92 Утрималися 35 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Войцехівський Черкаська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Козир Херсонська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кострійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Тетяна Скрипка Сумська область Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Богданець Тернопільська область Не голосували
Ганна Бондар м. Київ Не голосували
Ірина Борзова Вінницька область Не голосували
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Анатолій Гунько Чернігівська область Не голосували
Максим Дирдін Миколаївська область Не голосували
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Зуєв Чернігівська область Не голосували
Юрій Камельчук Львівська область Не голосували
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Ковальчук Рівненська область Не голосували
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Кузбит Кіровоградська область Не голосували
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Марчук Хмельницька область Не голосували
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Не голосували
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Нальотов Полтавська область Не голосували
Анна Пуртова м. Київ Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Тищенко м. Київ Не голосували
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Швачко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Штепа Запорізька область Не голосували
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Соха Запорізька область Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (79% явки) 169 Так 1 Ні 102 Утрималися 63 Не голосували