Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 123 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 10 Так 0 Ні 4 Утрималися 6 Не голосували
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
депутатська група За майбутнє (91% явки) 9 Так 0 Ні 6 Утрималися 6 Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Позафракційні (52% явки) 1 Так 0 Ні 9 Утрималися 1 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (87% явки) 12 Так 0 Ні 4 Утрималися 4 Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (84% явки) 0 Так 6 Ні 9 Утрималися 1 Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Рущишин Львівська область Ні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 3 Так 0 Ні 20 Утрималися 2 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (91% явки) 24 Так 0 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мороз Донецька область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (92% явки) 6 Так 23 Ні 164 Утрималися 34 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Ні
Андрій Богданець Тернопільська область Ні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бунін Київська область Ні
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Максим Гузенко Сумська область Ні
Артем Дубнов м. Київ Ні
Максим Заремський Чернівецька область Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Дмитро Любота Харківська область Ні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Ні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Олександр Юрченко м. Київ Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Дмитрук Одеська область Не голосували
Олег Дунда Київська область Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Юрій Камельчук Львівська область Не голосували
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Не голосували
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Лис Чернівецька область Не голосували
Сергій Литвиненко Рівненська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Не голосували
Едуард Прощук Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко Одеська область Не голосували
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любов Шпак Черкаська область Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олексій Красов Харківська область Відсутні
Олександр Куницький Харківська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Всього (90% явки) 65 Так 29 Ні 216 Утрималися 70 Не голосували