Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 92 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (95% явки) 9 Так 0 Ні 3 Утрималися 7 Не голосували
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (96% явки) 7 Так 0 Ні 9 Утрималися 6 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Позафракційні (65% явки) 9 Так 0 Ні 2 Утрималися 2 Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Андрій Деркач Сумська область Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Магера Донецька область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Скороход Київська область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (91% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (74% явки) 13 Так 0 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 13 Так 0 Ні 8 Утрималися 2 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (82% явки) 24 Так 0 Ні 1 Утрималися 11 Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мороз Донецька область Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Федір Христенко Донецька область Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
фракція Слуга народу (91% явки) 0 Так 7 Ні 189 Утрималися 30 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Олександр Горобець Київська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Андрій Богданець Тернопільська область Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Людмила Буймістер м. Київ Не голосували
Сергій Бунін Київська область Не голосували
Ігор Васильковський Одеська область Не голосували
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Касай Полтавська область Не голосували
Олексій Ковальов Херсонська область Не голосували
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Красов Харківська область Не голосували
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Литвиненко Рівненська область Не голосували
Анастасія Ляшенко Полтавська область Не голосували
Павло Мельник Запорізька область Не голосували
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Ігор Негулевський Миколаївська область Не голосували
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Одарченко Харківська область Не голосували
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Стефанчук Хмельницька область Не голосували
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Не голосували
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Куницький Харківська область Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Рябуха Сумська область Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Всього (88% явки) 91 Так 7 Ні 213 Утрималися 63 Не голосували