Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 69 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (95% явки) 7 Так 0 Ні 10 Утрималися 2 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Геннадій Вацак Вінницька область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (91% явки) 2 Так 0 Ні 15 Утрималися 4 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Віктор Бондар Хмельницька область Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Сергій Мінько Запорізька область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Анатолій Урбанський Одеська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Антон Яценко Черкаська область Утрималися
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Позафракційні (68% явки) 4 Так 1 Ні 5 Утрималися 3 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Олесь Довгий Кіровоградська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Анна Скороход Київська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Муса Магомедов Донецька область Ні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (79% явки) 1 Так 5 Ні 12 Утрималися 1 Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Мейдич Вінницька область Утрималися
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (89% явки) 0 Так 0 Ні 16 Утрималися 1 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Рущишин Львівська область Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 0 Так 0 Ні 23 Утрималися 0 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (82% явки) 1 Так 17 Ні 7 Утрималися 11 Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Олександр Пономарьов Запорізька область Утрималися
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Лукашев Луганська область Ні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Ні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Ні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
фракція Слуга народу (96% явки) 220 Так 0 Ні 7 Утрималися 12 Не голосували
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Анастасія Ляшенко Полтавська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Микола Галушко Київська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Касай Полтавська область Не голосували
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Яцик Запорізька область Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Герман Дніпропетровська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Артем Чорноморов Миколаївська область Відсутні
Всього (91% явки) 235 Так 23 Ні 95 Утрималися 34 Не голосували