Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 113 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (85% явки) 2 Так 0 Ні 1 Утрималися 14 Не голосували
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Володимир Арешонков Житомирська область Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Сергій Вельможний Луганська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Олександр Сухов Луганська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (83% явки) 3 Так 0 Ні 5 Утрималися 11 Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Віктор М'ялик Рівненська область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Позафракційні (62% явки) 3 Так 0 Ні 4 Утрималися 6 Не голосували
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Вадим Новинський Донецька область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Магера Донецька область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Оксана Савчук Івано-Франківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (83% явки) 7 Так 0 Ні 0 Утрималися 12 Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (79% явки) 0 Так 1 Ні 9 Утрималися 5 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Васильченко Львівська область Не голосували
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Рущишин Львівська область Не голосували
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 1 Так 0 Ні 5 Утрималися 17 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (75% явки) 7 Так 0 Ні 0 Утрималися 26 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
фракція Слуга народу (65% явки) 0 Так 4 Ні 65 Утрималися 91 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Не голосували
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Березін Полтавська область Не голосували
Ганна Бондар м. Київ Не голосували
Ірина Борзова Вінницька область Не голосували
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Ігор Васильєв Сумська область Не голосували
Ігор Васильковський Одеська область Не голосували
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Грищенко Житомирська область Не голосували
Максим Гузенко Сумська область Не голосували
Олександр Дануца Кіровоградська область Не голосували
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Дубнов м. Київ Не голосували
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Не голосували
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Задорожній Сумська область Не голосували
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Здебський Харківська область Не голосували
Валерій Зуб Чернігівська область Не голосували
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Камельчук Львівська область Не голосували
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ковальов Херсонська область Не голосували
Олександр Ковальчук Рівненська область Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Олена Копанчук Хмельницька область Не голосували
Олексій Красов Харківська область Не голосували
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кузнєцов Луганська область Не голосували
Сергій Кузьміних Житомирська область Не голосували
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Лис Чернівецька область Не голосували
Олександр Літвінов Харківська область Не голосували
Ганна Лічман Дніпропетровська область Не голосували
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Марчук Хмельницька область Не голосували
Павло Мельник Запорізька область Не голосували
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мурдій Кіровоградська область Не голосували
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Негулевський Миколаївська область Не голосували
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Пашковський Вінницька область Не голосували
Євген Пивоваров Харківська область Не голосували
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Рябуха Сумська область Не голосували
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Стефанчук Хмельницька область Не голосували
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Не голосували
Степан Чернявський Одеська область Не голосували
Артем Чорноморов Миколаївська область Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любов Шпак Черкаська область Не голосували
Сергій Штепа Запорізька область Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Юрченко м. Київ Не голосували
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Яцик Запорізька область Не голосували
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Сергій Бунін Київська область Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Воронько Кіровоградська область Відсутні
Олександр Гайду Миколаївська область Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Роман Грищук м. Київ Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Колєв Одеська область Відсутні
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Костюк Житомирська область Відсутні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Куницький Харківська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Марія Мезенцева Харківська область Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пасічний Миколаївська область Відсутні
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Скічко Черкаська область Відсутні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Соха Запорізька область Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Олександр Ткаченко Одеська область Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (71% явки) 23 Так 5 Ні 89 Утрималися 182 Не голосували